header
home
step by step
dickuze
tapeta
zooooom
archiv
grid
grid grid
   

iExploze
poberounský internetový inzertní
a reklamní portál
http://www.iexploze.cz/
  iexplozeAuto-moto (prodej, servis, doprava), Prodej zboží ( technika, sport atd.), Služby (domácnost, firmy, ubytování, opravy), Volný čas ( kulturní, společenské a sportovní akce), SOS servis (rychlá pomoc všeho druhu), Dům a stavba ( projekty, řemesla, prodej), Od domu k plotu ( zahrada, příslušenství), Kanceláře a agentury ( reality, cestování, reklama), Zdraví a sociální služby ( lidé a zvířata)
   

Chorus Angelus
http://www.chorusangelus.cz/
  chorusKoncertní sbor tvoří v současné době asi 30 zpěváků ve věku od 8-16 let. Sbor se v minulosti zaměřoval na produkci středověkých, renesančních skladeb a raně barokních skladeb. V posledních letech pod vedením sbormistra pana Prchala rozšířil sbor svůj repertoár o díla autorů baroka, romantismu, klasicismu i současnosti, takže současný repertoár sboru není vyhraněn. Tvoří ho hudba duchovní i světská, lidová píseň, koledy, ale třeba i klasika v populární hudbě.  
   

The Redbrick House
http://anglicky.unas.cz/
  redbrickhouseAnglicky u nás, tj. u Lucy a u Hanky, se učí děti, které se chtějí v životě angličtinou aktivně zabývat a od malička si ji proto osvojovat. Zábavnou a přátelskou formou získávají děti sebedůvěru a lásku k angličtině, která se brzy stává jejich koníčkem.
   

Sokol Černošice
http://www.sokol.mestocernosice.cz/
  sokolTělocvičná jednota Sokol Černošice byla znovuobnovena v roce 1990, jako nástupnická organizace Tělocvičné jednoty Sokol Horní Černošice, založené v roce 1913.

Sokol Černošice umožňuje pohybové vyžití všem věkovým kategoriím od batolat po seniory. Do svých řad přijímá i jedince méně pohybově zdatné, kteří se ve výkonnostním nebo závodním cvičení či sportování nemohou uplatnit.
   

Baby Club Ottománek
http://www.ottomanek.cz/
 
ottomanekBaby Club OTTOMÁNEK s.r.o. je soukromé zařízení, které od 1.9.2007  nabízí služby pro rodinu z oblasti výchovy, vzdělávání, poradenství a aktivního využití volného času.

1.9.2008  Baby Club zahájil svoji činnost ve zcela nových prostorách ve Střední 2121, otevřena byla Mateřská škola Kvítek ( jejímž zřizovatelem je Baby Club OTTOMÁNEK)  a celá řada programů pro děti
a dospělé.
   

Černošické farmářské trhy
čerstvé potraviny do vaší kuchyně
http://cernosicketrhy.webnode.cz/
 
dyneČerstvé lokální potraviny. Přijďte se podívat, co umějí vypěstovat
a vyrobit lidé ve vašem okolí, a vyberte si z kvalitních domácích produktů něco do své kuchyně.

Co můžete nakoupit?
Ovoce a zeleninu, květiny řezané i hrnkové, bylinky, vajíčka,
kozí i kravské mléko, sýry a jogurty, uzeniny, kuřata, pečivo, víno, mošty a sirupy, med, nakládané hermelíny a jiné dobroty.
   

o.s DolníBerounka.net
provozovatel sítě Caplan
http://www.caplan.cz/
 
wifiO.s. DolníBerounka.net vzniklo jako dobrovolné, nezávislé a neziskové sdružení osob v oblasti Černošic a blízkém okolí.

Cílem sdružení je výstavba a provoz počítačové sítě pro vzájemnou komunikaci členů, provozování informačního systému, podpora využívání internetu a informačních technologií, podpora šíření vzdělanosti, kultury a poznání a rozšiřování nejmodernějších informačních technologií.

Sdružení poskytuje poradenství a konzultace členům a pořádá školení, diskuse, exkurze, konference
a semináře pro členy i pro veřejnost.
   

Club Kino Černošice
kino, koncerty, divadlo
pro děti i dospělé
http://www.clubkino.cz/
 
clubkinoHlavní náplní klubu jsou živá koncertní vystoupení, kino (koncipované jako kinokavárna), divadlo, výstavy, velkoplošná projekce a provoz restaurace.

Možnost pořádání seminářů, firemních prezentací, veškerých oslav atd.
.
All Rights Reserved Repa - Strejcek © cernosice.org 2010